بازدید نماینده محترم مجلس دهم شهرهای یزد و اشکذر از غرفه پیشگامان رسانه پارس در دومین همایش شهر هوشمند

۲ شهریور ۱۳۹۵ سعیده منشادیان

در دومین نمایشگاه شهر هوشمند که در سالن همایشهای برج میلاد برگزار شد جناب اقای مهندس سیدابوالفضل موسوی بیوکی نماینده محترم  مجلس دهم از طرف شهرهای یزد و اشکذر نیز حضور پیدا کرده وتوجه خود را به غرفه های یزدی این نمایشگاه نشان داد. نکته حائز اهمیت این است که وی در آغاز پذیرش وکالت خود ، ایده شهر هوشمند را ارائه کرده بود. موسوی در مراسم اختتامیه نمایشگاه شهر هوشمند در برج میلاد حضور یافته و به بیان ایراداتی در رابطه با شهر هوشمند پرداخت، همچنین در حین سخنرانی از اهمیت هوشمندسازی شهرها سخن گفته واذعان داشت این نمایشگاه گام مهمی در این راه برمی دارد و امیدوارم ادامه پیدا کند. در این سخنرانی جناب آقای موسوی فرمود: برای تشکیل فراکسیونی در مجلس جهت پیگیری مقوله شهر هوشمند، تلاش خواهد نمود.

لازم به ذکر است در مراسم اختتامیه دومین همایش شهر هوشمند، در بین شهرهای بین ۲۰۰ هزار تا یک میلیون نفر نیز در حوزه‌ی اتوماسیون شهری شهرهای یزد و همدان، در حوزه پایدارسازی شهرداری زنجان، در حوزه جذب سرمایه خارج از بودجه شهرداری کرمانشاه و در حوزه مدیریت هوشمندسازی شهر ساری رتبه‌های برتر را کسب کردند.

ایشان قبل از اختتامیه از غرفه های مختلف و همچنین غرفه شرکت پیشگامان رسانه پارس دیدن کرده و از دستاوردهای جدید این شرکت قدردانی نمود.

photo_2016-08-24_12-46-03photo_2016-08-24_12-46-09با ما در تماس باشید

۰۲۱۲۲۶۶۵۱۴۳
۰۳۵۳۶۲۹۴۲۰۳

info [at] tprp.ir


گروه پیشگامان کویر یزد
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت پیشگامان رسانه پارس می باشد.